• Penzion KLASA

  • Penzion KLASA

  • Rekreace na Slezské Hartě

  • Rekreace na Slezské Hartě

O nás

Vítejte na našich stránkách penzionu KLASA, který nabízí ubytování na břehu přehrady Slezská Harta. Náš nově zrekonstruovaný penzion Vám může nabídnout příjemné trávení času v srdci moravské přírody. V našem okolí je obrovské spektrum k využití volného času stráveného v přírodě. Necelých 800 metrů od našeho penzionu Klasa se nachází přístav s infocentrem, kde si můžete zakoupit výlet lodí po přehradě s výkladem o historii přehrady. Skvělé zázemí zde mají i milovníci rybaření. Také můžete navštívit nejvyšší sopku Nízkého Jeseníku, která se tyčí nad obcí Roudno. A v nedalekém Bruntále můžete obhlídnout wellness centrum nebo zámek. Jak jsme již uvedli, v okolí penzionu KLASA je nevyčerpatelné množství aktivit za každého počasí.

provozovna:
Penzion Klasa
Leskovec nad Moravicí 60, 793 65

místo podnikání:
Aleš Sigmund
Sadová 422
75114 Dřevohostice

IČ: 659 16 484
DIČ: CZ7805125713
+420 777 830 945, +420 775 710 722
info@penzionklasa.cz

Penzion Klasa

Vodní nádrž Slezská Harta

Vodní nádrž Slezská Harta

Vodní nádrž Slezská Harta

Penzion Klasa

Penzion KLASA leží na břehu přehrady Slezská Harta. Kromě samotného ubytování si můžete prohlédnou přehradu na lodi, navštívit nejvyšší sopku Nízkého Jeseníku nebo také zajet na blízký zámek v Bruntále.

Ubytování

Ubytování je pro vás připraveno ve třech apartmánech pro 2 až tři osoby a v samostatných pokojích pro 3 až 5 osob. Samozřejmostí je společenská místnost s posezením pro 20 osob s vybavenou kuchyní, barem, lednicí a také internetovým WiFi pokrytím.

Aktivity

Na blízké Slezské hartě můžete využít vyhlídkové plavby, půjčovnu lodí a šlapadel, rybaření, ale také cyklovýlety po krásné místní přírodě. Velký zážitek také nabízí vyhaslé vulkány s množstvím lávových proudů.

Napište nám

Děkujeme za váš zájem o Penzion KLASA. Na základě vašich podnětů se snažíme neustále vylepšovat kvalitu a možnosti ubytování. Dejte nám prosím vědět, co se vám líbí a co ještě schází k vaší plné spokojenosti.